11 квітня 2021 року ДГО ВПСК "Саланг" святкував своє 5-річчя!

Дата: 12.04.2021 09:09

Вже 5 років "Саланг" займається військово-патріотичним, спортивним вихованням дітей, які безупинно здобувають перемоги та відзнаки на змаганнях в Україні та закордоном, на рівні з найкращими спортсменами свого віку! В клубі завжди панує атмосфера сили духу, спортивної дисципліни, патріотизму та дитячої енергії, направленої в правильне русло.

Привітати керівника клубу Володимира ГОГУ та юних вихованців завітав і Онуфріївський селищний голова Віталій Береза. Він подякував батькам діток та всім, хто сприяє діяльності організації, а молоді побажав і надалі радувати громаду своїми досягненнями.

Під галасливе брязкання численних медалей та кубків салангівці відсвяткували День народження за смачним частуванням!

Приєднуємось до привітань, ви - наша гордість і наше майбутнє!!!

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису