Селищний голова Віталій Береза провів зустріч з місцевими фермерами в селі Зибкове

Дата: 08.04.2021 16:36

Доброю традицією в роботі Онуфріївського селищного голови Віталія Берези стало проведення зустрічей з фермерами населених пунктів громади. Ось і сьогодні, 08 квітня 2021 року, така зустріч відбулась в селі Зибкове, за участю старости села Івана Глінкіна. Її метою було питання співпраці Онуфріївської селищної ради з представниками соціально-відповідального сільськогосподарського бізнесу. Присутні обговорили наявні проблемні питання території, а саме: забезпечення автобусним сполученням, проведення ямкового ремонту асфальтного покриття вулиць села, організація культурних і спортивних заходів, проведення благоустрою та інше.

Було досягнуто домовленості щодо надання необхідної допомоги фермерами старості села для вирішення піднятих питань та задля покращення життя села.