Онуфріївський селищний голова Віталій Береза взяв участь в зустрічі жителів села Успенка

Дата: 08.04.2021 16:33

07 квітня 2021 року Онуфріївський селищний голова Віталій Береза взяв участь в зустрічі жителів села Успенка з представниками сільськогосподарського підприємства ТОВ "Оксамит - Постач", яку зініціювали представники товариства. На зібранні було підняте питання щодо господарської діяльності даного товариства на земельних ділянках сільськогосподарського призначення, які знаходяться в їхньому користуванні на умовах аренди, набутої на земельних торгах (аукціоні) в лютому - березні 2019 року. На зустрічі виступив один з засновників товариства "Оксамит - Постач" Дмитро Петринський та його фахівці, які повідомили присутніх про плани використання земельних ділянок в поточному році. З інформацією з даного питання виступила також староста села Тетяна Плітка.

Під час обговорення селищний голова Віталій Береза наголосив на тому, що в даній ситуації необхідно діяти в правовому колі, відповідно до чинного законодавства.