1 квітня працівники Онуфріївської селищної ради на чолі з селищним головою Віталієм Березою зустрілись на великій толоці!

Дата: 02.04.2021 13:06

1 квітня працівники Онуфріївської селищної ради на чолі з селищним головою Віталієм Березою зустрілись на великій толоці! Разом нам вдалося прибрати значну ділянку на в'їзді в селище (від АЗС в напрямку Павлиша) від листя, сміття та гілля, розчистивши обіччя дороги та прилеглу територію. Завзята праця з впорядкування завершилась частуванням смачною кашею для всіх, хто приймав участь! Дякуємо кожному, хто підтримав і приєднався!

Всі охочі можуть долучитись до продовження прибирання території (про день і час проведення повідомимо)