Селищний голова Віталій Береза провів зустріч з місцевими фермерами та одноосібниками в селі Вишнівці

Дата: 25.03.2021 19:15

Сьогодні в селі Вишнівці Онуфріївський селищний голова Віталій Береза провів зустріч з місцевими фермерами та одноосібниками з питання співпраці селищної ради з представниками соціально-відповідального сільськогосподарського бізнесу.

Присутні обговорили з селищним головою та старостою Богданом Дужонковим наявні потреби села, що вимагають залучення фінансової підтримки. Серед таких потреб, наприклад, фінансування футбольної команди, встановлення камер відеоспостереження, проведення ямкового ремонту доріг, організація культурних заходів, ремонт обеліску та озеленення території.

У висновку селищний голова, староста та фермери дійши до спільних рішень та домовленностей.