В селищі Онуфріївка працювала громадська приймальня депутата обласної ради Олега Медяника

Дата: 25.03.2021 16:30

25 березня в селищі Онуфріївка працювала громадська приймальня депутата обласної ради МЕДЯНИКА Олега Григоровича. Прийом громадян проводив Олег Медяник за участю помічника-консультанта Тетяни Маркар'ян та депутата Онуфріївської селищної ради Володимира Гоги. Обласному депутату надійшло звернення від заступника начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Онуфріївської селищної ради Ірини Богдан щодо проведення реконструкції очисних споруд, які розташовані в селищі Онуфріївка.

Тетяні Маркар'ян вручене посвідчення помічника - консультанта депутата обласної ради.

Прийом громадян депутатом обласної ради Олегом Медяником і надалі буде здійснюватись кожного останнього четверга місяця з 10.00 до 12.00 години за попереднім записом по телефону 067-73-47-899 (Тетяна Василівна Маркар'ян).

Також щочетверга, з 10.00 до 12.00 години, здійснює прийом громадян депутат Онуфріївської селищної ради Володимир Гога.

Громадська приймальня працює за адресою: вул. Центральна, б.11, каб.2.