В селищі Павлиш стався прикрий факт вандалізму

Дата: 25.03.2021 16:21

В ніч з 7 на 8 Березня у селищі Павлиш стався прикрий факт вандалізму, зірвали мідне покриття з пам'ятника Невідомому солдату часів Великої Вітчизняної війни, встановлений біля братської могили загиблих визволителів селища від німецько-фашистських окупантів по вул. Сухомлинського ( біля Будинку культури). У зв'язку з прикрими подіями відбулася виїздна нарада за участю Онуфріївського селищного голови Віталія Берези, голови районної державної адміністрації Володимира Гамери, старости селища Павлиш Юрія Кушніра та депутата селищної ради Олександра Литвина, на якій було прийнято рішення, щодо термінового встановлення камери відеоспостереження з освітленням території.

Прийняли рішення, і вже його виконали.

Висловлюємо велику вдячність Онуфріївському фермерському господарству "АГРОЛАН-К" від жителів селища, за те, що проблеми, які виникають не залишаються байдужими для Вас і мають швидке вирішення.