Команду Онуфріївської селищної ради з настільного тенісу взяла участь в обласних змаганнях

Дата: 22.03.2021 20:06

20 березня 2021 року в м. Кропивницький відбулись обласні змагання з настільного тенісу, відповідно до програми обласних спортивних ігор серед команд територіальних громад та міст області на 2021 рік. Змагання організовані управлінням молоді та спорту облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Федерація настільного тенісу Кіровоградської області».

Команду Онуфріївської селищної ради представляли: Курлюк Валентин, Полова Анна, Сліпченко Володимир (сел. Онуфріївка),  Акімова Ольга (с. Попівка). Серед 20 команд, які приймали участь, команда Онуфріївської селищної ради зайняла 6 командне місце.

Кожен гравець продемонстрував свій рівень підготовки та захопливу гру!