Весняна першість. Проведено змагання по волейболу серед жіночих команд Онуфріївської селищної ради

Дата: 22.03.2021 19:59

21 березня в селищі Онуфріївка проведено змагання по волейболу серед жіночих команд Онуфріївської селищної ради. Організаторами були: відділ культури, туризму, молоді та спорту спільно з КЗ"Онуфріївський СЦ ФЗН"Спорт для всіх". В змаганнях прийняли участь 4 жіночі команди з сел. Онуфріївки "Рубін", с. Успенки "Чайка", с. Камбурліївка "Темп" и с. Млинка "Нива".

Терещенко Т.В. відкрила змагання, Робота С.М. вручила випускницям з с. Успенки Поліні Орел та Анастасії Дерипасці "Свідоцтво про присвоєння спортивного розряду" за досягнуті успіхи у волейболі, за участь і перемоги на обласних змаганнях.

1 гра Млинок - Успенка 0:2 з перемогою команди с. Успенка.

2 гра Онуфріївка - Камбурліївка 2:1 з перемогою команди з Онуфріївки.

3 гра за 3-4 місце боролись команди Камбурліївки - Млинка.

III місце виборола команда з Камбурліївки.

4 гра за І-ІІ місце, це була сама напружена гра, бо змагались 2 сильні команди нашої громади, Успенка "Чайка" – Онуфріївка "Рубін":

І партія 25:19 перемога за Успенкою,

ІІ партія 26:28 перемога за Онуфріївкою.

ІІІ партія вирішальна, і до останнього не було зрозуміло хто ж стане переможцем. І тут команда Онуфріївки виходить вперед. Гра закінчилась з рахунком 15:9. І місце у команди з Онуфріївки, ІІ місце - Успенки.

Команди переможці були нагороджені Грамотами та грошовою премією.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису