Дата: 22.03.2021 12:47

22 березня відбулась планова нарада з керівниками структурних підрозділів Онуфріївської селищної ради, під головуванням селищного голови Віталія Берези та голови районної державної адміністрації Володимира Гамери. Керівники служб відзвітували про проведену роботу та обговорили нагальні питання. Голова селищної ради звернув увагу на проблемні питання автобусного сполучення, благоустрою територій громади.

Також було обговорено підготовку до проведення заходів до Дня пам'яті Чорнобиля та інших культурно-масових заходів.