День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 21.03.2021 08:00

Онуфріївська селищна рада щиро вітає працівників і ветеранів житлово-комунального господарства з професійним святом!

Своєю нелегкою щоденною працею ви робите життя нашої громади комфортним та упорядкованим, підтримуєте працездатність найважливіших систем життєзабезпечення. Ця праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Від вашої майстерності безпосередньо залежать соціальний добробут і настрій жителів громади.

Щиро дякуємо за відповідальну, високопрофесійну та самовіддану працю, за готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу. Бажаємо міцного здоров'я, благополуччя, родинного щастя, миру й злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА