Напередодні святкування Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення привітали працівників галузі

Дата: 19.03.2021 15:06

Напередодні святкування Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Онуфріївський селищний голова Віталій Береза та голова Онуфріївської районної державної адміністрації Володимир Гамера привітали працівників галузі, які працюють на території Онуфріївської селищної ради з прийдешнім святом.

За багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у трудовій дільності та з нагоди професійного свята нагороджені Грамотою селищної ради та грошовою премією: Горбатенко Олександр Павлович, Грабовий Анатолій Іванович, Зайвий Сергій Миколайович, Пальчик Олександр Володимирович, Трікашов Олександр Олександрович, Чередник Тетяна Олександрівна.