Відбувся обласний онлайн – семінар з актуальних питань по бджільництву

Дата: 18.03.2021 16:50

18 березня 2021 року відбувся обласний онлайн – семінар з актуальних питань по бджільництву, який провів перший заступник голови ОДА Валерій Жалдак.

В заході взяли участь фахівці Онуфріївської селищної ради, Онуфріївського управління головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, аграрії та пасічники громади.

На семінарі розглядалися питання про зміни в чинному законодавстві по бджільництву та алгоритми взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів, попередження та недопущення отруєння бджіл та основні вимоги щодо створення та організації безпечної праці у бджільництві . Також обговорювались проблемні питання галузі бджільництва.