Зростає тісна співпраця школи із органами місцевого самоврядування

Дата: 18.03.2021 16:30

Сьогодні, як ніколи, зростає тісна співпраця школи із органами місцевого самоврядування. 17 березня 2021 року начальник Служби у справах дітей Онуфріївської селищної ради Людмила Вакуленко спільно із старшим інспектором з ювенальної превенції Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області майором поліції Іриною Ковтун провели зустріч із учнями 4-Б класу Онуфріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на тему: «Здоровий спосіб життя та взаємоповага понад усе».

Зустріч пройшла у формі діалогу. З дітьми були проведені тренінги, під час яких діти отримали безліч корисної інформації про здоровий спосіб життя та виявлення взаємоповаги один до одного.