19 березня відзначається День визволення Кіровоградщини від німецько-фашистських загарбників

Дата: 18.03.2021 12:07

19 березня відзначається важлива для нашого краю дата в історичному розрізі Другої світової війни - День визволення Кіровоградщини від німецько-фашистських загарбників.

З цієї нагоди в с. Куцеволівка (яке відігравало значну роль в ході війни з огляду на територіальне розміщення біля річки Дніпро) відбувся мітинг, присвячений цій події. В заході взяли участь: Онуфріївський селищний голова Віталій Береза, депутат Кіровоградської обласної ради Михайло Литвиненкодепутати селищної ради, староста с. Куцеволівка Любов Перепеляк та жителі села. Пам’ять про героїчний подвиг народу, зокрема куцеволян, здобутий ціною життя, учасники мітингу вшанували покладанням квітів до пам’ятника воїнам-визволителям. Присутні поспілкувалися з селищним головою та депутатами, згадавши історію, визначні моменти та учасників бойових дій, в тому числі про роль Придніпров'я у форсуванні Дніпра в вересні 1943 року.

Вічна пам’ять та шана визволителям!