16 березня 2021 року відбулась нарада з старостами

Дата: 16.03.2021 16:25

16 березня 2021 року відбулась нарада з старостами територій, яку провів Онуфріївський селищний голова Віталій Береза, за участю секретаря територіальної громади Любові Богдан та голови районної державної адміністрації Володимира Гамери. Було обговорено проблемні питання забезпечення життєдіяльності громади, поставленні завдання по їх вирішенню.

З інформацією щодо наближення послуг з реєстрації народжень, шлюбів та смертей в старостинських округах громади виступила начальник Онуфріївського районного відділу ДРАЦС Вікторія Пахно, яка зазначила, що після проходження навчання на відповідних ресурсах та забезпечення технічних умов, старости та адміністратори почнуть здійснювати реєстрації безпосередньо на місцях.

Головний лікар "Центру первинної медико-санітарної допомоги" Людмила Горобець повідомила присутніх про створення 14 січня 2021 року Онуфріївської організації Товариства Червоного Хреста України, розповіла про основні напрямки роботи Товариства та умови співпраці.

Також, на нараді було підняте питання про необхідність пришвидшення подачі декларацій фермерами-одноосібниками.