Хто має право на підвищення після індексації?

Дата: 11.03.2021 10:08

Підвищення отримають такі категорії пенсіонерів:

одержувачі пенсій за віком, по інвалідності, у зв’язку з втратою годувальника відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»;

одержувачі пенсій по інвалідності та у зв’язку з втратою годувальника відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (строкова військова служба).

Для цих категорій пенсіонерів для перерахунку пенсій враховуватиметься збільшений на 11 % показник середній розмір заробітної плати:

4888,83 грн х 11 % = 5426,60 грн

одержувачі пенсій по інвалідності та у зв’язку з втратою годувальника відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (пенсії чорнобильців, визначені в мінімальному розмірі, не перераховуються).

Для цієї категорії пенсіонерів для перерахунку пенсій враховуватиметься збільшений на 11 % показник середній розмір заробітної плати:

1206,25 грн х 11 % = 1338,94 грн