Віталій Береза провів нараду з керівниками відділів виконавчого комітету та керівниками структурних підрозділів селищної ради

Дата: 15.03.2021 17:50

15 березня 2021 року під головуванням Онуфріївського селищного голови Віталія Берези, за участі секретаря селищної ради Любов Богдан та голови районної державної адміністрації Володимира Гамери відбулася нарада з керівниками відділів виконавчого комітету та керівниками структурних підрозділів селищної ради.

Під час наради Віталій Миколайович проаналізував робочу поїдку до міста Київ на форум «Ефективні бюджети», висловивши наміри щодо перспектив залучення коштів для розвитку громади в сфері надання адміністративних послуг, освітньої галузі та  підтримки культурної спадщини громади.

Начальники відділів прозвітувати про плани роботи та наявні проблемні питання по кожній сфері діяльності. За результатами наради видано доручення та поставленні відповідні завдання для налагодження ефективної роботи громади.

Також, відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств громади: "Теплокомуненерго", "Комунальник", "Благоустрій", "Центр первинної медико-санітарної допомоги", "Онуфріївська ЦРЛ", "Територіальний центр соціального обслуговування", "Онуфріївський селищний центр соціальних служб". Були розглянуті питання щодо благоустрою територій, організації проведення вакцинації населення громади, забезпечення якісної роботи з сім'ями, що опинились в складних життєвих обставинах, вирішення наявних проблем по кожному напрямку роботи.