11 березня 2021 року жителі Онуфріївської громади провели в останню дорогу Ковальчука Миколу Михайловича

Дата: 12.03.2021 10:39

11 березня 2021 року жителі Онуфріївської громади провели в останню дорогу мудрого, досвідченого керівника, професіонала своєї справи, прекрасну людину КОВАЛЬЧУКА Миколу Михайловича. Тяжка невиліковна хвороба на 73-му році обірвала його життя. Гіркий сум втрати накрив чорним крилом його родину, друзів, односельців, бувших колег.

На прощальному мітингу в селі Деріївка зі словами скорботи та співчуття рідним і близьким виступили: староста села Руслан Яцина, депутат обласної ради, заступник голови Онуфріївської селищної ради Валентина Здебська, Деріївський сільський голова V, VI і VII cкликань Василь Зайвий.

Світла пам'ять про Миколу Михайловича Ковальчука буде вічно жити в людських серцях.