Який розмір штрафних санкцій передбачено чинним законодавством у разі невиконання роботодавцем протягом року квоти для працевлаштування громадян?

Дата: 11.03.2021 16:38

Відповідно до частини другої статті 53 Закону у разі невиконання роботодавцем протягом року квоти для працевлаштування громадян, зазначених у частині першій статті 14 Закону (категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню), з нього стягується штраф за кожну необґрунтовану відмову у працевлаштуванні таких осіб у межах відповідної квоти у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

Тобто, стягнення штрафу з роботодавця відбуватиметься за кожну необґрунтовану відмову у разі невиконання ним протягом минулого року квоти для працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у працевлаштуванні.

Кіровоградський обласний центр зайнятості                                       11.03.2021