У Павлиський БКФ ім. І.І. Шевченка відбувалася концертна програма присвячена до 8 Березня

Дата: 09.03.2021 11:55

Гарним подарунком для чарівних жінок стала концертна програма, яка відбувалася 6 Березня у Павлиський  БКФ  ім. І.І. Шевченка  за участю аматорів художньої творчості. Багато теплих і ніжних слів лунало в залі на їх адресу. Слова глибокої вдячності та шани були адресовані всім присутнім дівчаткам, матусям, сестрам, бабусям від ведучих свята.

Особливою подією було привітання вокального ансамблю "Павлишанка" від голови Онуфріївської селищної ради Віталія Берези та старости селища Юрія Кушніра з нагоди 20-ї річниці створення колективу. Свято пройшло в затишній та теплій атмосфері, наші Павлиські зірки своїми виступами подарували присутнім чудові емоції. З гарним настроєм прекрасна стать залишала залу Будинку культури, висловлюючи слова подяки.