Відбулась робоча поїздка голови селищної ради в село Деріївку

Дата: 04.03.2021 14:22

04 березня 2021 року відбулась робоча поїздка Онуфріївського селищного голови Віталія Берези, представників відділу земельних відносин селищної ради та Онуфріївської Державної податкової інспекції в село Деріївку. Проведено зустріч з старостою села Русланом Яциною, землекористувачами, які обробляють земельні ділянки площею більше 2 га та депутатами селищної ради, які проживають на даній території. Розглянуто питання щодо декларування доходів громадян за 2020 рік та вирішення актуальних земельних питань. Також, під час поїздки селищним головою відвідано НВК "Деріївська ЗШ І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" та фельдшерсько-акушерський пункт. Визначено проблемні питання закладів та території вцілому, обговорено шляхи їх вирішення.

Фото без опису Фото без описуФото без опису