Турнір з волейболу серед жінок на приз газети "Придніпров'я"

Дата: 02.03.2021 16:46

27 лютого 2021 р.в с Камбурліївці проводився турнір серед жіночих команд Онуфріївської громади комунальним закладом Онуфріївський селищний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з керівництвом газети "Придніпров'я". Змагання проводились згідно жеребкування за кубковою системою.

1 гра - "Чайка" с. Успенка - "Рубін" смт. Онуфріївка"

1 партія рахунок 25:15,

2 партія рахунок 25:19,

загальний рахунок 2:0.

2 гра "Темп" с .Камбурліївка - "Нива" с. Млинок

1 партія рахунок 25:20,

2 партія рахунок  23:25,

3 партія рахунок 15:11

загальний рахунок 2:1.

3 гра за 3-4 місце боролись команди. "Рубін" смт. Онуфріївка - "Нива" с. Млинок. Загальний рахунок 2:0 і 3 місце в смт. Онуфріївка "Рубін".

4 гра "Чайка" с. Успенка - "Темп" с. Камбурліївка загальний рахунок 2:0 і

І місце та перехідний кубок знову у команди "Чайка" c. Успенка,

ІІ місце у команди "Темп" с. Камбурліївка.

За регламентом команда переможець "Чайка" с. Успенки нагороджується безкоштовною підпискою на рік (з березня) газети "Придніпров'я" кожна учасниця, а за 2 місце команда "Темп" с. Камбурліївки на пів року безкоштовною підпискою газета "Придніпров'я". За 3 і 4 місця команди отримали грошову винагороду, які і вручала головний редактор газети Руслана Сорока. КЗ "Онуфріївський СЦ Ф ЗН "Спорт для всіх" висловлює подяку за співпрацю, за втілення мрії в життя, команди Успенка, Р.Сороку, старості с. Камбурліївка Зубкову С.М., Пугачу С.І. фахівцям та головним фахівцям "Спорту для всіх", які приклали максимум зусиль для підготовки команд.