Турнір з волейболу серед жінок на приз газети "Придніпров'я"

Дата: 02.03.2021 16:46

27 лютого 2021 р.в с Камбурліївці проводився турнір серед жіночих команд Онуфріївської громади комунальним закладом Онуфріївський селищний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з керівництвом газети "Придніпров'я". Змагання проводились згідно жеребкування за кубковою системою.

1 гра - "Чайка" с. Успенка - "Рубін" смт. Онуфріївка"

1 партія рахунок 25:15,

2 партія рахунок 25:19,

загальний рахунок 2:0.

2 гра "Темп" с .Камбурліївка - "Нива" с. Млинок

1 партія рахунок 25:20,

2 партія рахунок  23:25,

3 партія рахунок 15:11

загальний рахунок 2:1.

3 гра за 3-4 місце боролись команди. "Рубін" смт. Онуфріївка - "Нива" с. Млинок. Загальний рахунок 2:0 і 3 місце в смт. Онуфріївка "Рубін".

4 гра "Чайка" с. Успенка - "Темп" с. Камбурліївка загальний рахунок 2:0 і

І місце та перехідний кубок знову у команди "Чайка" c. Успенка,

ІІ місце у команди "Темп" с. Камбурліївка.

За регламентом команда переможець "Чайка" с. Успенки нагороджується безкоштовною підпискою на рік (з березня) газети "Придніпров'я" кожна учасниця, а за 2 місце команда "Темп" с. Камбурліївки на пів року безкоштовною підпискою газета "Придніпров'я". За 3 і 4 місця команди отримали грошову винагороду, які і вручала головний редактор газети Руслана Сорока. КЗ "Онуфріївський СЦ Ф ЗН "Спорт для всіх" висловлює подяку за співпрацю, за втілення мрії в життя, команди Успенка, Р.Сороку, старості с. Камбурліївка Зубкову С.М., Пугачу С.І. фахівцям та головним фахівцям "Спорту для всіх", які приклали максимум зусиль для підготовки команд.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису