22 лютого 2021 року було проведено семінар-нараду з прийомними батьками та батьками-вихователями

Дата: 24.02.2021 12:16

22 лютого 2021 року на базі Онуфріївського селищного центру соціальних служб під головуванням заступника голови Онуфріївської селищної ради Здебської В.П. було  проведено семінар-нараду з прийомними батьками та батьками-вихователями.

Старший інспектор з ювенальної превенції СЮП Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області Ковтун І.А. провела профілактичну бесіду про адміністративні правопорушення неповнолітніх дітей та відповідальність батьків за скоєні злочини та шкідливий вплив інтернету на психологічний стан дітей. Провідний фахівець з питань зайнятості Онуфріївської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Крамаренко В.М. ознайомив присутніх батьків з профорієнтаційними сайтами, де діти самі можуть протестуватися і визначитися з вибором майбутньої професії. В ході семінар-наради було обговорено питання про можливість прийомних сімей поповнити свої сім'ї новими дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування. Також прийомні батьки та батьки-вихователі ділилися своїм досвідом у вихованні дітей, успіхами та досягненнями.