Онуфріївський селищний голова Віталій Береза та голова Онуфріївської районної державної адміністрації Володимир Гамера поклали квіти до пам‘ятного знаку Т. Г. Шевченку

Дата: 19.02.2021 12:54

Щорічно 20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Цього дня вшановується пам'ять громадян, що віддали життя захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини під час Революції Гідності. Сьогодні, 19 лютого на знак шани до тих, чий подвиг назавжди залишиться в пам‘яті українців, Онуфріївський селищний голова Віталій Береза та голова Онуфріївської районної державної адміністрації Володимир Гамера поклали квіти до підніжжя пам‘ятного знаку Тарасу Григоровичу Шевченку.