Онуфріївська громада

Кіровоградська область, Олександрійський район

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад у апараті селищної ради

Дата: 15.02.2021 16:45
Кількість переглядів: 591

Фото без опису

Онуфріївська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування :

1. Начальник відділу земельних відносин Онуфріївської селищної ради.

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, без вимог до стажу роботи за фахом, досвід роботи у сфері земельних відносин, вільне володіння державною мовою, знання чинного законодавства в сфері земельних відносин з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

2. Начальник відділу господарського забезпечення Онуфріївської селищної ради.

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, без вимог до стажу роботи за фахом, вільне володіння державною мовою, знання чинного законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

3. Головний спеціаліста відділу економічного розвитку та інвестицій Онуфріївської селищної ради.

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу роботи за фахом, досвід роботи у сфері економіки, вільне володіння державною мовою, знання чинного законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

4. Головний спеціаліст відділу господарського забезпечення Онуфріївської селищної ради.

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу роботи за фахом, вільне володіння державною мовою, знання чинного законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

5. Спеціаліст І категорії відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, цивільного захисту та екології Онуфріївської селищної ради.

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу роботи за фахом, досвід роботи у сфері житлово-комунального господарства, вільне володіння державною мовою, знання чинного законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії  селищної ради, такі документи:

1) письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби;

2) заповнену особову картку державного службовця з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) електронну декларацію, як кандидата на посаду передбаченою Законом України "Про запобігання корупції";

6) копію паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

7) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону (Додаток 2 до Положення).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем селищної ради.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до виконавчого комітету Онуфріївської селищної ради за адресою: 28100, Кіровоградська область, Олександрійський район, селище Онуфріївка, вул. Центральна, буд. 7.

Телефон для довідок: 20 408                 .

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

 

Прийом заяв до 15 березня 2021 року


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень