День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 08:00

15 лютого 2021 року в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення колишніх радянських військ з республіки Афганістан. Нікого з нас не можуть лишити байдужими страшні цифри: кожний четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану, - наші співвітчизники.

Тривала афганська війна жорстоко зачепила всіх її учасників. Це незагоєна рана, невідступний біль, порожнеча в серцях батьків і дітей. За хоробрість, сумлінне виконання військової присяги, надійність і благородство їм щиро вдячні народи. В цей день ми поділяємо весь біль втрати з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких і віддаємо шану всім учасникам тих подій.

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА