Селищний голова Віталій Береза разом з Онуфріївською спілкою воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО/ООС “Саланг” вшанували пам’ять загиблих земляків та поклали квіти до могил воїнів-афганців

Дата: 10.02.2021 16:04

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та інших країнах, вшанування всіх воїнів-інтернаціоналістів. З цієї нагоди напередодні 32 річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан делегація Онуфріївської спілки воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО/ООС “Саланг” і селищний голова Віталій Береза вшанували пам’ять загиблих земляків та поклали квіти до могил воїна-афганця Віктора Тесленка в селі Браїлівка і Сергія Голєва та Сергія Пономаренка в селищі Онуфріївка. Зі словами вдячності за героїчний подвиг до присутніх звернувся селищний голова. Світлу пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису