Розпочато чемпіонат Онуфріївської селищної територіальної громади з волейболу

Дата: 08.02.2021 15:32

Відповідно до календаря  спортивно-масових, фізкультурно-оздоровчих та навчально-тренувальних заходів Онуфріївської селищної  територіальної громади на 2021 рік 06 лютого 2021 року розпочато проведення чемпіонату Онуфріївської селищної територіальної громади з волейболу, організованого відділом культури, туризму, молоді та спорту Онуфріївської селищної ради спільно з комунальним закладом  «Онуфріївський селищний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Змагання урочисто відкрили староста с.Камбурліївка Сергій Зубков, головний спеціаліст відділу  культури, туризму, молоді та спорту Онуфріївської селищної ради Тетяна Терещенко та директор КЗ «Онуфріївський СЦФЗН «Спорт для всіх» Василь Яковенко. Виступаючі побажали учасникам  злагодженої гри, задоволення та емоцій від змагань.

В змаганнях прийняли участь 4 команди з населених пунктів: смт Онуфріївка, с. Камбурліївка,  с. Успенка,  с.Млинок.

Згідно жеребкування команди були розподілені на групи. Відповідно до розкладу ігор Чемпіонат проходе в 3 тури. І тур ігор відбувся в сел. Онуфріївка між командами с.Успенка- смтОнуфріївка з рахунком 3:2 на користь сел.Онуфріївка та в с. Камбурліївка с.Млинок- с.Камбурліївка з рахунком 3:2 на користь команди с.Камбурліївка. Другий тур ігор  відбудеться 13 лютого між командами смт Онуфріївка – с.Камбурліївка та с.Успенка - с.Млинок.