82 роки від дня утворення Кіровоградської області

Дата: 11.01.2021 15:08

Шановні друзі!

10 січня виповнюється 82 роки від дня утворення Кіровоградської області.

Наша край має унікальну історико-культурну спадщину. Ця земля виростила відомих особистостей, творчість яких стала надбанням світової культури. Саме тут виникли таланти засновників українського професійного театру М.Кропивницького, І.Карпенка-Карого, М.Садовського, П.Саксаганського, М.Заньковецької, письменника та державного діяча В.Винниченка. Свій слід в історію вітчизняної і світової педагогіки вписав і видатний педагог В.Сухомлинський.

Наш край багатий не тільки талантами, а і родючими землями, на яких процвітає сільськогосподарське виробництво. Мінерально-сировинний потенціал області має понад 300 родовищ корисних копалин. Найбільш з яких це буре вугілля та рудна сировина.

Користуючись нагодою, висловлюю всім мешканцям Кіровоградщини вдячність за сумлінну та наполегливу  працю,  яка направлена  на розвиток та добробут громадян.

Цього святкового дня бажаю усім вам міцного здоров’я,  добробуту оптимізму і впевненістю у щасливому і мирному майбутньому.

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА