27 листопада, розпочала роботу новообрана Онуфріївська селищна рада першого скликання

Дата: 24.12.2020 21:37

Перед відкриттям пленарного засідання виступив голова Онуфріївської селищної територіальної виборчої комісії Головченко Олена Іванівна, яка офіційно оголосила результати місцевих виборів 2020. Перша сесія Онуфріївської селищної ради І скликання відбулась у два пленарних засідання.

Як зазначив голова селищної ТВК, відповідно до результатів виборів селищного голови громади — обрано Березу Віталія Миколайовича, якому виявили довіру понад 1500 виборців громади. Також Олена Іванівна оголосила склад новобраних депутатів селищної ради І скликання затверджених СТВК.

Депутатами Онуфріївської селищної ради зареєстровано 26 осіб. А саме:

• Кіровоградська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність» - 3 чол.,
  • Кіровоградська обласна організацією політична партія «Команда Левченка «Народовладдя» - 3чол.,
  • Кіровоградська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка - 2 чол.,
  • КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» - 2 чол.,
  • Кіровоградська регіональна організація Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"- 5 чол.,
  • Кіровоградська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» - 5 чол.,
  • Кіровоградська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ» - 2чол.,
  • Кіровоградська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - 4чол.

Найстарший депутат новобраної ради І скликання Анна Карпівна Андіяшевська за традицією зачитала текст присяги депутатів Онуфріївської селищної ради. Також, вступаючи у свої повноваження урочисту присягу перед присутніми склав селищний голова Віталій Береза.

Після урочистої частини селищний голова Віталій Береза відкрив перше пленарне засідання сесії нового скликання. Очільник громади озвучив депутатам порядок денний та зазначив, що перша сесія нового скликання носить виключно установчий характер, має офіційну і урочисту частину. Тому питання, які стосуються фінансової, кадрової тощо сфер громади мають вирішуватись на затверджених комісіях тому сесія взяла перерву.

Під час першого пленарного засідання І сесії селищної ради депутати обрали секретаря Онуфріївської селищної ради, шляхом таємного голосування. Нею стала Любов Миколаївна Богдан, за яку висловились «за» – 21 із присутніх на засіданні депутатів.