Голова громади

Береза Віталій Миколайович

Число, місяць, рік і місце народження:  01 лютого 1968 року , селище Онуфріївка, Кіровоградської області

Відомості про громадянство: Громадянин України.

Відомості про освіту: Вища. У 1990 році закінчив Полтавський сільськогосподарський технікум по спеціальності агрохімік.

1996 році закінчив Полтавський Державний сільськогосподарський інститут – агрономія - спеціальність – вчений агроном.

Відомості про трудову діяльність:

• В 1986 році – член колгоспу «Зоря» Онуфріївського району.
  • 1990-2002 рр. – агроном в колгоспі імені «Щорса» надалі перейменований КСП «Нива» реорганізований в ТОВ «Оберіг».
  • 2003-2020 рр. – механік в державному підприємстві «Онуфріївське лісове господарство».

Відомості про посаду, місце роботи (заняття):  з 2020 року – голова Онуфріївської територіальної громади.