«День поля 2026» на Кіровоградщині: аграрії громади переймають передовий досвід

Сьогодні селищний голова Віталій Береза разом із керівниками місцевих сільськогосподарських та фермерських господарств громади взяли участь у відкритті галузевого заходу, який об'єднав представників аграрного сектору, наукової спільноти, виробників сільськогосподарської техніки, керівників агроформувань та фахівців аграрної галузі «День поля».
Цьогоріч захід «АГРО КІРОВОГРАДЩИНА» проходить за участі заступника Міністра економіки, довкілля та сільського господарства і керівництва області на базі науково-інноваційного полігону Інституту сільського господарства Степу НААН в селі Созонівка. В експозиційній зоні понад 150 провідних компаній презентували сучасну техніку, якісне насіння, добрива та засоби захисту рослин, а також понад 20 одиниць спецтехніки в дії безпосередньо під час демонстраційних показів у полі.
Приємною та знаковою подією заходу стало відзначення наших земляків. За вагомий внесок у розвиток аграрного сектору Подяками Кіровоградської обласної ради були нагороджені майстри своєї справи нашої громади:
Олександр Буця — механізатор СФГ "Костянтинівське",
Ярослав Палько — агроном ФОП "Палька Я.В." ,
Роман Погрібний — голова ФГ "Погрібного Р.О.".
Цей традиційний щорічний збір напередодні жнив має особливе значення в умовах війни, адже наші аграрії продовжують міцно тримати продовольчий фронт та забезпечувати хлібом країну. Він дає можливість аграріям впроваджувати інновації задля підвищення врожайності та обмінюватися досвідом задля забезпечення стабільної роботи аграрного сектору громади та нашої спільної Перемоги!




