В закладах освіти громади пролунали останні дзвоники

Дорогі випускники, вчителі та батьки нашої громади!
Сьогоднішній останній дзвоник — це диво, подароване нам титанами зі Збройних Сил України, завдяки яким ми стоїмо під синьо-жовтим прапором.
Дорогі випускники, ви подорослішали в часи випробувань, але звуки сирен лише загартували ваш характер. Сміливо йдіть уперед, вірте в себе та будьте гідними тих, хто захищає вас на передовій. Пам’ятайте: саме вам відбудовувати, творити та прославляти нову, сильну Україну!
Новий крок у розвитку прав дитини
Символічно, що саме під час свята Останнього дзвоника було вручено посвідчення 9 делегатам шкільних омбудсманів. Цей надважливий проєкт ініційовано Омбудсманом України, Представництвом Уповноваженого ВРУ з прав людини у Кіровоградській області в особі Галини Лугової та Департаментом освіти і науки Кіровоградської ОВА.
Шкільний омбудсман — це голос учнівства, надійний міст між дітьми, вчителями та адміністрацією. Його місія — захищати права, розвивати культуру рівноправного діалогу та створювати безпечний, комфортний освітній простір. Вітаємо перших делегатів та бажаємо успіхів у цій благородній справі!
Дякую педагогам і батькам за стійкість, любов та збережене для дітей дитинство.
Бажаю всім нам спокійного літа, мирного неба та якнайшвидшої спільної Перемоги!
Онуфріївський селищний голова Віталій БЕРЕЗА