Санаторно-курортне лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

У 2026 році організація санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, здійснюватиметься за рахунок Кіровоградського обласного бюджету в межах обласної програми соціальної підтримки громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2025-2029 роки, затвердженої розпорядженням начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 03 березня 2025 року №469-р.
Надання санаторно-курортного лікування здійснюється відповідно до Порядку проведення використання коштів обласного бюджету для забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії I. Для одержання путівки особа повинна перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.
Для взяття на облік, громадяни, віднесені до категорії І, особисто або через законного представника подають заяву та наступний пакет документів:
- медичну довідку лікувальної установи за формою 070/о;
- копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії І ;
- копію паспорта громадянина України;
- копію документа, який підтверджує повноваження законного представника.
Під час подання копій документів, особи подають їх оригінали для огляду.
Заяви разом з документами, необхідними для отримання санаторно-курортного лікування, приймаються спеціалістами відділу праці та соціального захисту Онуфріївської селищної ради за адресою: вул. Лесі Українки, 37, кабінет № 4, або адміністраторами ЦНАПу за місцем проживання.