З Всесвітнім Днем екстреної медичної допомоги!

27 травня — день тих, хто першим заглядає в очі небезпеці, чия професія вимагає не просто знань, а величезної мужності, залізної стійкості та здатності миттєво приймати доленосні рішення. Кожного дня і кожної ночі, попри втому, час доби чи тривоги, янголи-охоронці пунктів базування екстреної медичної допомоги КНП «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області Кіровоградської обласної ради» стоять на варті наших життів.
Ви — наша надія та опора в найкритичніші хвилини. Від вашого досвіду та чуйності в буквальному сенсі залежить найцінніше — чи битиметься серце людини далі. Ваша праця не знає вихідних, вона тримається на вашій безмежній самовідданості та любові до людей.
Низький вам уклін та щира вдячність за кожне врятоване життя! Нехай ваші ночі будуть спокійнішими, вдома завжди чекає затишний і міцний тил, а здоров'я ніколи не підводить. Бажаємо вам невичерпних сил, щирих усмішок від пацієнтів та міцної віри у мир на нашій благословенній землі.
Все буде Україна, а ми у ній — щасливі українці! Зі святом!


