На урочистому закритті обласного етапу гри “Сокіл” (“Джура”) Онуфріївський селищний голова Віталій Береза щиро подякував усім її учасникам, тренерам, суддям, організаторам, всім, хто долучився до проведення цього масштабного заходу

Дата: 29.05.2023 08:43

“Онуфріївська громада старалась створити щонайкращі умови для проведення змагань та для найбільш комфортного та приємного перебування гостей, — зазначив Віталій Миколайович. — І будемо раді, якщо в своїх серцях вони відчули щире тепло та гостинність Онуфріївщини”.

Під час заключних урочистостей селищний голова вручив подяки за вагомий внесок у розвиток національно-патріотичного виховання молоді Кіровоградщини — директору українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, депутату Кіровоградської обласної ради Андрію Лісоті; заступнику директора КЗ “Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді” Сергію Пугакову; головному судді ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) — методисту КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» Данилу Назаренку, тренеркам з домедичної допомоги та тактичної медицини Громадської Спілки “Рада учасників бойових дій, інвалідів війни, членів сімей загиблих та волонтерів “Патріот” Олені Кочнєвій та Оксані Компанієць.

Оголосили результати гри Сергій Пугаков та головний її секретар Наталія Загривенко.

Спочатку вони назвали переможців та призерів по кожному виду змагань.

А далі — настала урочиста мить оголошення переможців у загальнокомандному заліку. З позитивним емоційним супроводом всі присутні вітали найсильніші цього разу команди:

І загальнокомандне місце виборов рій «Відважні» (м. Бобринець, Бобринецька ТГ),

ІІ місце — «Вільшанські бджоли» (смт. Вільшанка),

ІІІ місце — «Джмелі» (сел Онуфріївка, Онуфріївська ТГ).

Переможцям, призерам та активним учасникам козацької гри вручалися Кубки, медалі, грамоти та подарунки від Онуфріївської селищної ради; Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді; ФГ “Агролан-К”; депутата обласної ради Олега Медяника; громадської організації “Об'єднання учасників бойових дій “Центральний щит ГЕЛОН”.

Крім роїв-учасників, відзнаки від селищної ради отримали і талановиті діти, які представили свої роботи на виставці «Талановиті діти Онуфріївщини»: Варвара Балюра, Єгор Бондаренко, Дмитро Чепак, Софія Бородінова, Анастасія Бартко, Ганна Ільїна, Поліна Лобанова, Олена Сітко, Світлана Федорова. А також подяка була оголошена Вікторії Біленькій за проведення майстер-класів з оздоблення пряників айсингом.

З вдячним словом за високий рівень організації та проведення козацьких змагань виступив Андрій Лісота. “Є задум провести на Онуфріївщині навіть заключний етап Всеукраїнської гри “Сокіл” (Джура)” — відзначив Андрій Андрійович.

Позитивні підсумки “Онуфріївської Січі” також підбили начальник Кіровоградського гарнізону, полковник Роман Юзвенко, начальник відділу освіти Онуфріївської селищної ради Наталія Кравченко. Вони теж вручили ряд відзнак.

… Вишкіл джур зібрав на Онуфріївщині майже 200 юних козаків та козачок Кіровоградщини. Три дні таборування пройшли для них дійсно “на одному диханні” та стали ще одним свідченням — Україна має гідне молоде покоління, яке шанує історію свого народу, поважає традиції та має національну гідність.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Переглянути всі фотографії