Шаховий турнір

Дата: 27.03.2023 15:02

У неділю у селі Зибкове відбулась першість села з шахів серед чоловіків. Доречно відмітити, що у цьому селі досить багато шахістів, але більшість з них вже давно не грали у цю інтелектуальну гру. Організатор цього турніру КЗ «ОСЦ ФЗН «Спорт для всіх» надав таку можливість учасникам турніру нагадати про себе. У змаганнях взяло участь більше десяти зибківських шахістів.

У результаті проведеного турніру перемогу здобули:

🥇І місце - Віктор Стасюк,

🥈ІІ місце – Олександр Назаренко,

🥉ІІІ – Іван Гаврілов.

Староста села Іван Глінкін вручив переможцям грамоти. Кращий шахіст Віктор Стасюк отримав шахову статуетку, а найстарший гравець Іван Малов, якому без малого 80 років, грошову премію. Шаховий турнір відбувся завдяки спонсорській підтримці ФГ «Агролан» (керівник Аліна Береза) та місцевих представників соціально-відповідального бізнесу – Костянтина Щербакова та Віктора Малова.

Шаховий турнір відвідав селищний голова Віталій Береза, який поспілкувався з його учасниками та й сам зіграв у шахи з місцевим старостою Іваном Глінкіним.

Впевненні, на великій геополітичній шахівниці Україна обов’язково переможе!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису