В Онуфріївці гостинно відкрила двері для дітвори “Резиденція Святого Миколая”

Дата: 19.12.2022 18:07

Розташована “Резиденція Святого Миколая” на ІІ поверсі базового Будинку культури.

На її урочистому відкритті вітала дітвору заступник селищного голови Валентина Здебська. У казковій формі вона повідомила, що в Онуфріївку Святий Благодійник завітав на запрошення селищного голови Віталія Берези. Тож малеча має можливість розповісти Чудотворцю про свої мрії та бажання, подарувати йому малюнок чи розказати віршика. І він кожного вислухає та не залишить без подарунка.

Дітки переглянули святкову пригоду за участю Святого Миколая та його казкових помічників, взяли участь у веселих розвагах.

А на майстер класі у “Майстерні Святого Миколая” діти мали змогу виготовити паперового ангела та подарувати своїм рідним.

Солодкі подарунки та пам'ятні світлини додали приємних емоцій, посмішок та захвату від святкової атмосфери.

Резиденція діятиме до 23 грудня. Святий Миколай прийматиме побажання від діток із 12 до 15 год.

Дітки, мерщій за подарунками!