Як соціально відповідальному бізнесу долучитись до проєкту “Пункти незламності”?

Дата: 02.12.2022 18:19

2 грудня представники селищної ради взяли участь в онлайн нараді обласної військової адміністрації на якій було розглянуто питання забезпечення організації роботи “Пунктів незламності” відповідального бізнесу в області.

«Власники бізнесу, які мають можливість забезпечувати електропостачання і надати прихисток населенню, можуть заповнити анкету і подати заявку для відкриття «Пункту незламності» або ж позначити своє приміщення на мапі», - відповів перший заступник начальника ОВА Павло Конопко.

Для реєстрації необхідно пройти опитування за посиланням https://cutt.ly/o1Da0BB

Разом вистоїмо та переможемо