1 грудня - День працівників прокуратури

Дата: 01.12.2022 12:27

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури Онуфріївської громади!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Захист законності, прав і свобод громадян, боротьба зі злочинністю, нагляд за діяльністю органів влади – це ті функції, у забезпеченні яких одна з основних ролей належить прокуратурі. Кожен з вас щодня захищає ідеали правової держави та стоїть на варті Закону в усіх сферах життя суспільства.

Нехай ваша принциповість та непохитність у служінні Закону та Справедливості, помножені на мудрість і знання, увінчуються позитивними досягненнями в ім’я процвітання незалежної, правової та демократичної України та її громадян.

Бажаю вам міцного здоров`я, впевненості у завтрашньому дні, наснаги та невичерпної енергії у нелегкій справі служіння українському народові!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА