Дата: 25.11.2022 17:33

Cелищний голова Віталій Береза провів нараду із старостами Онуфріївської громади. Обговорили питання щодо готовності та оперативного реагування під час надзвичайних ситуацій, а саме:

• приділення максимальної уваги вразливим верствам населення старостами та соціальними працівниками громади;

• належне облаштування “Пунктів Незламності” в попередньо визначених місцях, де має бути можливість зарядити мобільні пристрої, зігрітися, отримати необхідну інформацію та домедичну допомогу.

Віталій Миколайович наголосив на необхідності невідкладно реагувати в надзвичайних ситуаціях та контролювати ситуацію на місцях із залученням всіх необхідних ресурсів.

РАЗОМ МИ СИЛЬНІ!