Привітання селищного голови з Всеукраїнським днем бібліотек

Дата: 30.09.2022 12:22

Шановні працівники бібліотек Онуфріївської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Бібліотека – місце, де сходяться минуле з теперішнім та майбутнім. Бібліотеки не лише творять «пам’ять» людства, нації, держави, спільнот, людей – бібліотеки творять майбутнє успішних незалежних людей, спільнот, держави, нації, людства!

Цьогоріч Всеукраїнський день бібліотек ми відзначаємо в умовах воєнного стану. Уся країна об’єдналася для боротьби з рашизмом, а бібліотеки для своїх громад стали і точкою опори, і місцем сили, і простором для спільних дій.

Діяльність бібліотечних установ нашої громади – багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка і дуже потрібна .В бібліотеках працюють відповідальні, уважні і доброзичливі люди, справжні фахівці своєї справи.

Висловлюю вам вдячність за дбайливе зберігання та ставлення до джерела знань, царства мудрості.

Бажаю вам мирного неба, здоров’я, творчого натхнення, багато нових книжок та повні зали вдячних читачів.

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА