Дата: 02.09.2022 10:38

Довіряйте практикам та справжнім фахівцям!

Запрошуємо на дистанційний навчальний курс «Мікрофермерство у тваринництві: від ідеї до бізнесу». Ви отримаєте базову інформацію з технології вирощування перепелів, індиків, кролів, яка допоможе вам визначитись з напрямком організації власної справи та допоможе покращити результати фермерської діяльності тим, хто вже почав займатись цими напрямками тваринництва (кролі, перепели, індики).

Час проведення вебінарів з 10.00-12.00 онлайн у форматі ZOOM конференції.

ОБОВ’ЯЗКОВА реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/8X4eWtF

Вебінари з мікрофермерства проводятьсяться при підтримці швейцарсько-українського Проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.

Програма курсу:

5 вересня, 10.00-12.00. «Від ідеї до реалізації проєкту створення кролеферми»

Помітун І. А., доктор наук, професор, експерт - дорадник з питань зоотехнії.

6 вересня, 10.00-12.00 «Базові технології вирощування перепелів»

Рябоконь В.В. директорка ТОВ ВКФ «Гріг Лтд», відома авторка книг та брошур з птахівництва, експертка з ефективних технологій вирощування свійської птиці.

7 вересня, 10.00-12.00 «Базові технології вирощування індиків»

А щоб мікрофермерство було не тільки для душі, а й для грошей запрошуємо на навчальний курс: «Основи бізнес планування успішного мікрофермерства у птахівництві»

13 вересня - 15 вересня

Бізнес – план як основа успішної фермерської діяльності

Особливості складання виробничого плану фермера птахівника

Практика складання фінансового плану фермера птахівника

Рябоконь В.В., директорка ТОВ ВКФ « Гріг Лтд»; Купіна О. М., експертка у сфері управління фінансами, бізнес-планування; Бережна С. О., сертифікована бізнес-тренерка, консультантка у сфері бізнес-планування

Час проведення вебінарів з 10.00-12.00 онлайн у форматі ZOOM конференції.