Свято Першого дзвоника "Довгоочікувана зустріч з ароматом чорнобривців"

Дата: 01.09.2022 16:10

День Знань. Справжнє свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає початок нової дороги до знань. Коли діти вчаться, наша країна перемагає. Вона сильнішає знаннями та мріями.

Голова громади Віталій Береза привітав зі святом педагогів, учнів, батьків.

Висловив побажання - «нашим першокласникам бути сміливими і допитливими, щоб успішно пройти цей цікавий шлях пізнання, а для наших майбутніх випускників важливо бути відповідальними і вирішувати вже сьогодні – чого ви прагнете досягти в житті, а для цього треба сконцентрувати всі зусилля, щоб успішно завершити навчання в школі».

Поріг Онуфріївської школи вперше переступили 45 першокласників, які отримали подарунки від селищного голови (спонсор – ФГ «Агролан-К»).

Велика вдячність нашим захисникам, завдяки яким – нехай у частині шкіл – цей дзвоник пролунав сьогодні наживо. Спасибі вчителям, які ведуть уроки онлайн і у сховищах, докладають зусиль, щоб виховати своїх учнів гідними громадянами нашої країни, які творитимуть її щасливе майбутнє.

Усім нам миру під прапором Віри, Надії й Любові!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису