Урочиста лінійка у Павлиші

Дата: 31.08.2022 16:16

Сьогодні, 31 серпня, в Павлиському ліцеї імені В.О. Сухомлинського відбулася урочиста лінійка присвячена Дню Знань.

На заході були присутні гості: заступник селищного голови – Валентина Здебська, староста селища Павлиш – Юрій Кушнір. Валентина Павлівна від імені селищного голови Віталія Берези привітала школярів з початком нового навчального року.

Під час традиційної урочистої лінійки до шкільної родини було зараховано 44 першокласника – маленьких та допитливих. Валентиною Павлівною їм було вручено подарунки від селищного голови, спонсорську допомогу, на придбання яких надало фермерське господарство «Агролан-К» (керівник Аліна Береза).

В цей непростий час ми прикладаємо максимум зусиль, аби зробити освітній процес безпечним, якісним та результативним. Вітаємо з новим 2022-2023 навчальним роком. Перемог, наснаги, успіхів, щастя, втілення задумів і здійснення мрій!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису