Проведено планову рейд-перевірку сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах

Дата: 12.08.2022 13:45

11 серпня 2022 року начальником Служби у справах дітей Онуфріївської селищної ради Людмилою Вакуленко, провідним фахівцем із соціальної роботи селищного центру соціальних служб Онуфріївської селищної ради Вікторією Кириленко, начальником Олександрійського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Олександром Куксою, з метою запобігання бездоглядності, неналежного виконання батьківських обов’язків та попередження різних форм насильства у сім’ї, проведено планову рейд-перевірку сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах на територіях селища Павлиш.

В ході перевірки батьків попереджено про недопущення домашнього насильства, про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків та роз’яснено їх обов’язки щодо виховання дітей, забезпечення відповідних умов для проживання та навчання.