ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ОЛЕСЯ СТАНІСЛАВОВИЧА ДОВГОГО

Дата: 01.11.2021 12:30

Онуфріївська селищна рада щиро вітає з Днем народження народного депутата України Олеся Станіславовича Довгого.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і наснаги у всіх добрих справах. Хай оптимізм та життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати самі сміливі ідеї, приймати мудрі рішення. Нехай доля збагачує Вас натхненням, життєвою мудрістю та радістю сьогодення, а все гарне, зроблене з душею, повертається до Вас сторицею.

Впевнені, що людська шана є і буде подякою за Вашу плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!

Сімейного Вам затишку, злагоди і добробуту у Вашій родині!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА