ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ШЕРЕМЕТА СЕРГІЯ ВІКТОРОВИЧА

Дата: 02.10.2021 08:05

Онуфріївська селищна рада вітає з Днем народження заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Шеремета Сергія Вікторовича!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Хай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

Хай Ваше життя завжди буде насичене радісними подіями, а його нові сторінки заповнюються яскравими зустрічами! Від щирого серця зичимо, щоб у справах Вас ніколи не залишали стійкість духу, оптимізм та успіх.

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА