Привітання селищного голови Віталія Берези з Днем вихователя та всіх дошкільних працівників

Дата: 26.09.2021 08:00

Шановні вихователі та дошкільні працівники!

Вітаю Вас з професійним святом!

Для люблячих батьків найвища життєва цінність - це їх малюки. Виховання своїх дітей вони довіряють добрим, чуйним і мудрим людям – вихователям.

Бажаю всім працівникам дошкільних установ нескінченного терпіння, адже саме Ви – перші люди після батьків, з ким діти проводять так багато часу. Саме Ви робите величезний внесок в їхнє виховання та розвиток.

Бажаю, щоб кожен Ваш робочий день був наповнений радістю від спілкування з юними непосидами. Хай душевна теплота, якою Ви зігріваєте своїх вихованців, повернеться до вас успіхами і удачами!

Невичерпного Вам джерела сил, здоров'я, натхнення і творчості! Щастя, тепла і достатку Вам і Вашим родинам!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА